Zvýšení ceny za dopravu na slovensko

Vloženo: 01. 01. 2015

V návaznosti na změnu v sazebním ceníku a služeb Slovenské pošty proběhla změna a úprava v Obchodních podmínkách Newberry.cz

Zásilky do 2 kg budou zasílány slovenskou poštou jako doporučený list první třídou. Zásilka bude doručena následující den po dni podání / expedice (D+1).

Zásilky od 2 kg do 10 kg budou zasílány jako balík na adresu. Zásilka bude doručena druhý den po dni podání / expedice (D+2).

Zásilky od 10 kg do 30 kg budou zasílány jako Expres kuýr na adresu. Cena podle váhy 8-12 EUR. Zásilka bude doručena následující den po dni podání / expedice (D+1).

 

Vzhledem k vysokému nárůstu cen slovenské pošty jsme rozšířili nabídku dopravy na slovensko o kurýrního přepravce Intime. Ceny jsou velmi podobné slovenské poště s tím, že expedice probíhají každý den a doba dodání jsou 2 pracovní dny.

Komentáře k článku

Zašlete nám Vaše názory k tomuto článku.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Nabídka obchodu

  Možnosti dopravy a platby
 
 
 
Telefon: 602 121 390

E-mail: info@newberry.cz

Najdete nás i na FacebookuNajdete nás i na Pinterestu Najdete nás i na Instagramu

 

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

NewBerry - velkoobchod a maloobchod dámské kabelky, kabelky Grosso, crossbody, dámské oblečení, pánské tašky, brašny, batohy, sportovní tašky, peněženky, šály, hodinky, bižuterie, módní doplňky, kabelky ze světa (anglie, německo, slovensko, P.R.C...).

Fotografie jsou našim vlastnictvím a podléhají autorskému právu. Používání fotografií bez našeho souhlasu je protiprávní a trestné.

 

 

Navštivte Newberry.cz u ShopMania

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?