Doprava a platba

Nabízíme Vám několik způsobů platby a dopravy zásilky na Vaši adresu. Před odesláním objednávky si vyberte jednu z nabízených možností dopravy a jednu z nabízených možností platby, která Vám nejvíce vyhovuje. 

Po předání zásilky dopravci Vás okamžitě informujeme zprávou na e-mail s možností sledovat Vaši zásilku. Pohyb zásilky pak můžete pohodlně sledovat i ve Vašem zákaznickém centru.


Ceník dopravy :

  Česká republika

Zásilkovna - Osobní převzetí na pobočce (doručení do 3 dnů) : 59 Kč, při objednávce nad 1500 Kč ZDARMA

GEIS kurýr     - Doručení na adresu kurýrem GEIS75,- Kč , při objednávce nad 1 500 Kč ZDARMA
Česká pošta - Doporučená zásilka s roznáškou na adresu: 70,- Kč , při objednávce nad 1 500 Kč ZDARMA
Česká pošta - Balík Do ruky kurýrem pošty na adresu do 24 hod.: 90,- Kč
Česká pošta - Balík Na poštu kurýrem pošty na vybranou poštu do 24 hod.: 90,- Kč

 

  Slovensko

Slovensko - Slovenská Pošta - expedice každou středu ze slovenské pošty: € 2,69, při objednávce nad € 60 ZDARMA
Zásilkovna - Osobní převzetí na pobočce (doručení do 3 dnů) : € 2,27, při objednávce nad € 60 ZDARMA
 


Ceník platby :

  Česká republika

Dobírka -  45,- Kč

Hotově na výdejním místě Zásilkovna - 15,- Kč

Úhrada bankovním převodem - zdarma
Úhrada platební kartou - zdarma
 

  Slovensko

Dobírka - € 1,73

Hotově na výdejním místě Zásilkovna - € 1,00

Úhrada bankovním převodem - zdarma
Úhrada platební kartou - zdarma
 


Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21% a nejsou platné pro velkoobchodní odběratele.

 

Popis jednotlivých druhů dopravy

 

KURÝR GEIS        

Nejrychlejší způsob dopravy zboží k Vám. Zásilku Vám doručí kurýr osobně na zadanou doručovací adresu zpravidla následující pracovní den po naší expedici. V případě zásilky na slovensko o jeden den později. O termínu doručení budete kurýrem informováni zprávou SMS i emailem. V případě nezastižení bude zásilka automaticky doručována následující pracovní den.

 


ČESKÁ POŠTA – Obyčejný balík   

Zásilku Vám doručí na zadanou adresu osobně doručovatelka České pošty zpravidla do tří dnů po naší expedici. O konkrétním termínu doručení Vás pošta informovat nebude. V případě nezastižení bude zásilka uložena sedm dnů na nejbližší poště, kde si ji vyzvednete spolu s občanským průkazem. Oznámení o uložení zásilky na poště Vám pošta v den nedoručení zanechá ve Vaší poštovní schránce.


ČESKÁ POŠTA - Balík do ruky    

Zásilku Vám doručí osobně kurýr České pošty následující pracovní den po naší expedici. O termínu doručení budete poštou informováni zprávou SMS i emailem. V den doručení Vám také kurýr pravděpodobně dopředu zavolá. V případě nezastižení kurýr Vaši zásilku večer odevzdá na nejbližší poštu a až následující den Vám doručovatelka vhodí do poštovní schránky oznámení o uložení zásilky. Na poště si pak zásilku spolu s občanským průkazem vyzvedněte do sedmi dnů.


ČESKÁ POŠTA - Balík na poštu    

Zásilka nebude doručena na Vaši adresu, ale přímo na poštu, kterou si sami vyberete. Zásilka bude připravena na poště k vyzvednutí již ráno následující pracovní den po naší expedici. O uložení zásilky na poště budete informováni zprávou SMS i emailem. Zásilka bude na poště uložena maximálně sedm dnů, do této doby si ji spolu s občanským průkazem vyzvedněte (třeba cestou z práce).


ZÁSILKOVNA - Osobní přezetí na pobočce     

Zásilka bude doručena na Vámi vybranou pobočku (přes 200 poboček v ČR, přes 50 poboček v SR) do 3 dnů od naší expedice. O uložení zásilky na pobočce Zásilkovny budete informováni zprávou SMS a emailem, která bude obsahovat i šestimístný kód pro vyzvednutí zásilky. Zásilka bude na pobočce Zásilkovny uložena sedm dnů, do této doby si ji (třeba cestou z práce) vyzvedněte. Občanský průkaz není potřeba, taktéž Vám zásilku může vyzvednout kdokoli, komu sdělíte kód ze zprávy. Jedná se o komfortní, nejlevnější a zároveň nejpomalejší způsob námi nabízené přepravy.


SLOVENSKÁ POŠTA    

Zásilka nemusí být nutně doručena na Vaši adresu, ale na nejbližší poštu. Oznámení o uložení zásilky však naleznete ve Vaší schránce. Zásilky na slovensko expedujeme jen jednou týdně, vždy ve středu a to přímo ze slovenské pošty první třídou (doručení do 24 hodin). O expedici Vás informujeme emailem, současně máte možnost zásilku online sledovat ve Vašem zákaznickém centru. V případě nedoručení bude zásilka uložena na poště maximálně sedm dnů, do této doby si ji spolu s občanským průkazem vyzvedněte.

Upozornění : Doba pro uložení Vaší zásilky na poště je pouze 7 dnů, potom ji pošta automaticky vrací zpět. Tuto sedmidenní lhůtu si můžete telefonicky prodloužit.


Popis jednotlivých možností platby

 

Dobírka

Platíte v hotovosti při převzetí zásilky od kurýra nebo na přepážce pošty. Pokud obdržíme objednávku s tímto způsobem úhrady, můžeme zboží okmažitě expedovat. Tento způsob platby je však zpoplatněn viz ceník výše.

Úhrada zrychleným bankovním převodem

Okamžitý online bankovní převod, kdy budete přesměrováni přímo do internetového bankovnictví Vaší banky s předvyplněným příkazem k úhradě. Po dokončení platby dostáváme ihned potvrzení o zadané platbě a můžeme ihned expedovat (není třeba čekat na připsání platby, jako v následujícím případě klasického bankovního převodu).

Tento způsob využijte, máte-li svůj účet u některé z následujících peněžních ústavů : Česká spořitelna, Komerční banka, Reiffeisenbank, GE Money, mBank, Fio banka.

Úhrada bankovním převodem

Po zpracování Vaši objednávky Vám na email zašleme výzvu k platbě se všemi potřebnými údaji pro převod na náš účet. Po připsání platby na náš účet (to je následující pracovní den od provedení Vaší platby) Vám budeme teprve zboží expedovat. 

Tento způsob platby je zdarma.

Úhrada platební kartou

Po odeslání objednávky budete přesměrováni do bezpečné zóny systému GoPay, kde provedete úhradu vyplněním požadovaných informací z Vaší platební karty. Vaše objednávka tak bude ihned uhrazena a zboží může okamžitě expedovat.

Upozornění : V bezpečném systému platby již nesmíte klikat na tlačítko ZPĚT ve Vašem internetovém prohlížeči, protože tak dojde k automatickému zrušení celé objednávky i platby.

Tento způsob platby je zdarma.

Nabídka obchodu

  Možnosti dopravy a platby
 
 
 
Telefon: 602 121 390

E-mail: info@newberry.cz

Najdete nás i na FacebookuNajdete nás i na Pinterestu Najdete nás i na Instagramu

 

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Velkoobchod

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

NEWBERRY – moderní dámské kabelky, crossbody tašky a pánské brašny, aktovky, elegantní kabelky na notebook, batohy do školy, sport i turistiku, peněženky, šály, hodinky, bižuterie.

Vše skladem s okamžitou dopravou po české i slovenské republice.

Velkoobchod – aktualizovaný XML feed, dropshipping (dodání zboží přímo Vašim zákazníkům do druhého dne)

Fotografie jsou našim vlastnictvím a podléhají autorskému právu. Používání fotografií bez našeho souhlasu je protiprávní a trestné.

 

 

Navštivte Newberry.cz u ShopMania

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?