Prodávané značky

Arwena

Zobrazit produkty výrobce Arwena


BELLA BELLY

Výrobce MAHEL uvádí do distribuce elegantní módní kabelky pod značkou BELLA BELLY. Jedná se o dámské kabelky pro všední nošení, ovšem ve stylovém, módním provedení.

Zobrazit produkty výrobce BELLA BELLY


Bellugio

Zobrazit produkty výrobce Bellugio


Best Emilie

Zobrazit produkty výrobce Best Emilie


Bosseslady

Zobrazit produkty výrobce Bosseslady


Buffalo Wild

Pánské peněženky ze 100% pravé kůže a 100% vysoké kvality si velmi rychle oblíbíte pro její pevnost a příjemnou tloušťku, díky níž je odolná vůči běžnému opotřebení po mnoho měsíců.

Divoká, kreativní, odvážná značka – prostě BUFFALO WILD, která ví, co mužům sedne.

Vyberte si kvalitní a designově zajímavé kousky s typickým logem s motivem hlavy býka a nechte prozradit mnohé o svém stylu a osobnosti.

 

Zobrazit produkty výrobce Buffalo Wild


CAVALDI

Zobrazit produkty výrobce CAVALDI


Century Bag

Zobrazit produkty výrobce Century Bag


Charm Fashion

Zobrazit produkty výrobce Charm Fashion


Cossroll

Zobrazit produkty výrobce Cossroll


David Jones

Zobrazit produkty výrobce David Jones


Demra

Zobrazit produkty výrobce Demra


Diva

Diva's Bag je světově proslulá italská řemeslnická dílna, která vyrábí kožené dámské kabelky a pánské tašky a aktovky.
 
Díky dodržení originálních tradic a řemeslných technik se jejich kožené zboží stalo světově proslulým a činí jejich výrobky  jedinečné a zvláštní.
 
Kabelky a tašky jsou vyráběny ručně z těch nejlepších toskánských hovězích kůží.
 
Jednotlivé kůže jsou precizně sestaveny a profesionálně sešity jejich nejlepšími toskánskými řemeslníky.

Kožené tašky jsou vyráběny v různých barvách, od tradičních odstínů černé a hnědé až po současně atraktivní módní barvy, jako jsou například hořčicově žlutá nebo tyrkysová.
 
 

Zobrazit produkty výrobce Diva


Ellini

Zobrazit produkty výrobce Ellini


Fasco BERLIN

Nadmíru originální, elegantní, retro i extravagantní kabelky pocházejí od německého dodavatele Fasco. Kabelky jsou díky západní distribuci cenově vyšší, kvalitativně a designově však jedinečné ... NEWBERRY.CZ je jediným distributorem, který tyto netradiční modely uvádí na český trh.

Zobrazit produkty výrobce Fasco BERLIN


Flam Mode

Zobrazit produkty výrobce Flam Mode


Forever Young

Zobrazit produkty výrobce Forever Young


Fresh Made

Zobrazit produkty výrobce Fresh Made


GALLANTRY

Zobrazit produkty výrobce GALLANTRY


Gregorio

Zobrazit produkty výrobce Gregorio


Logo GROSSO

GROSSO

www.grosso.sk

Výjimečně originální dámské kabelky a peněženky GROSSO jsou vyráběny v Nitre na území Slovenské republiky.

Oblíbené jsou díky svému vysoce originálnímu vzhledu, kvalitě a také vyztužení, díky kterému drží tvar. Jsou vyhledávané ženami, které budou díky těmto doplňkům elegantní a přitažlivé.

Vyráběné jsou vždy v omezeném limitovaném množství 2-5 ks, tím si kabelky zachovávají jedinečnost. Dalším jedinečným prvkem této značky je, že může být nabízena pouze ve třech českých e-shopech. Tuto distribuci koriguje pouze Newberry.cz

Zobrazit produkty výrobce GROSSO


Jayloucy

Zobrazit produkty výrobce Jayloucy


Kilky

Zobrazit produkty výrobce Kilky


Kono

Zobrazit produkty výrobce Kono


Loren

Zobrazit produkty výrobce Loren


Lorenti

Zobrazit produkty výrobce Lorenti


Logo LS Fashion

LS Fashion

www.lsbags.co.uk

V česku i na slovensku oblíbené kabelky a módní doplňky jsou distribuovány z anglie prostřednictvím Li and Sun ltd ( LSBAGS ), známé u nás pod značkou LS Fashion. Tato značka je trochu kritizována za barevný nesouhlas fotografií s dodávanými produkty, k čemuž dochází díky tomu, že distributor fotí většinou jen jeden barevný odstín produktu, který následně neodborně přebarvuje v grafickém programu. Výsledné odstíny pak neodpovídají skutečnostem. U nás v Newberry.cz produkty před uvedením na trh kontrolujeme a neodpovídající fotografie sami přefotíme tak, aby fotky odpovídaly nabízeným produktům.

Zobrazit produkty výrobce LS Fashion


Lulu Bags (Anglie)

Zobrazit produkty výrobce Lulu Bags (Anglie)


Luxestar

Zobrazit produkty výrobce Luxestar


LV Gold

Zobrazit produkty výrobce LV Gold


Mahel

Zobrazit produkty výrobce Mahel


Maria Marni

Zobrazit produkty výrobce Maria Marni


Milano design

Zobrazit produkty výrobce Milano design


Moda Handbag

Zobrazit produkty výrobce Moda Handbag


MONNARI

Zobrazit produkty výrobce MONNARI


NEW BERRY

Kvalitní kabelky ze syntetické kůže pro všední nošení. Mnoho variant crossbody kabelek, kabelek do ruky i na rameno za velmi přijatelné ceny. Každá žena potřebuje vycházkovou kabelku do města pro všední dny a od tohoto výrobce si určitě vybere tu pravou.

Výrobce New Berry je gigantický výrobce nejen dámských kabelek a pánských tašek, ale i cestovních zavazadel, sportovních tašek, peněženek, šál a dalších módních doplňků.

Zobrazit produkty výrobce NEW BERRY


Orella

Zobrazit produkty výrobce Orella


Patrizia Piu

Umění, které odívá strohost kůže do typické ženské vřelosti a něžnosti - přesně tak bychom mohli charakterizovat italskou značku PATRIZIA PIU. Základ všech kožených výrobků tvoří čisté a jednoduché linie, jež se však nebojí ozvláštnit výslednou kompozici nápaditými detaily.

Je libo netradiční prošívání, uzlík na místě jednoduchého koženého pásku nebo výraznou kovou ozdobu, jež na sebe strhává pozornost díky preciznosti zpracování a nikoliv přemrštěné zdobnosti.

A nesmíme zapomenout ani na barvy. PATRIZIA PIU vás přesvědčí, že zelená, vínová, nebo třeba růžová či žlutá kůži prostě sluší. Nemusíte tak rezignovat na barevnost svého šatníku jenom proto, abyste ho mohli zaplnit kvalitou a žádanými vlastnostmi kůže. Brzy totiž zjistíte, že obojí se může skvěle doplňovat, a ne naopak.

Každý model z dílny PATRIZIA PIU je prostě originál. Můžete tak dát prostor své kreativitě a fantazii, aniž by váš výsledný outfit působil příliš odvážně nebo dokonce přepláceně. PATRIZIA PIU ženám rozumí a umí jim nabídnout skutečně jen to nejlepší. Zamilujte si krásu nápaditosti a vpusťte do svého šatníku svěží vítr ryze ženských módních trendů. Minimalistická linie zdůrazněná pečlivou pozorností k detailu je totiž přesně taková.

Pokud hledáte nevšední kabelku pro běžné nošení či zvláštní příležitosti, je tu PATRIZIA PIU přesně pro vás.

Zobrazit produkty výrobce Patrizia Piu


Paul Rossi

Zobrazit produkty výrobce Paul Rossi


Pierre Andreus

Zobrazit produkty výrobce Pierre Andreus


Pierre Cardin

Francouzský šarm, kvalitní materiály a moderní nadčasová elegance, kombinující osvědčené postupy s moderními trendy - přesně taková je značka Pierre Cardin založená již v roce 1950. Nese název svého zakladatele a dnes si ji spojujeme zejména s praktickými unisex modely, vhodnými pro jakoukoliv příležitost.

,,Muž oblečen v mé kolekci vypadá stejně dobře na ulici jako ve společnosti,“ řekl kdysi o svých modelech Pierre Cardin. Jde o dokonalý popis zcela nového konceptu, který dává šanci originalitě a eleganci dosud málo využívaných geometrických linií, a naopak zcela opovrhuje klasickými vzory čí přírodními barvami. Razí tak zcela nový univerzální styl, jež se uplatní v soukromém i pracovním životě.

Velmi zajímavé jsou zejména kožené výrobky, v čele s praktickými městskými batohy, koženými aktovkami, elegantními kabelkami pro ženy i nápaditě řešenými peněženkami, dbajícími ze všeho nejvíce na praktičnost, aniž by přitom ovšem upozaďovaly ostatní aspekty, zejména pak celkový vzhled hotového výrobku.

Pierre Cardin však vnesl revoluci do světa módy i v docela jiném ohledu: jako první nabídl prvotřídní produkty za dostupné ceny, takže je z módních mol rychle katapultoval do šatníku určeného pro běžné nošení.

Můžete si tak dopřát esenci aktuálních trendů v podobě elegantně vypadající kabelky, batohu, peněženky, kosmetické taštičky a dalších módních doplňků, vhodných bez nadsázky pro každou příležitost. V nadčasových a přitom módních kouscích od Pierre Cardin se bude cítit skvěle úplně každý!

Zobrazit produkty výrobce Pierre Cardin


Logo PUNCE

PUNCE

PUNCE je synonymem pro nádherné dámské kabelky s puncem ELEGANCE. Jsou vyrobeny pro ženy, které nesmí být v davu přehlédnuty ! Kabelky PUNCE vždy drží svůj elegantní tvar díky vyztužení.

Díky kabelce PUNCE můžeš být konečně elegantní třeba i s notebookem !

Zobrazit produkty výrobce PUNCE


Sara Bag

Zobrazit produkty výrobce Sara Bag


Shanti

Zobrazit produkty výrobce Shanti


Sophyline & Co

Zobrazit produkty výrobce Sophyline & Co


Styled in Italy

Zobrazit produkty výrobce Styled in Italy


Sun-bags

Kvalitní kabelky ze syntetické kůže pro všední nošení. Mnoho variant crossbody kabelek, kabelek do ruky i na rameno za velmi přijatelné ceny. Sháníte-li vycházkovou kabelku do města pro všední dny, od tohoto výrobce si určitě vyberete tu pravou. Výrobcem produktů pro značku Sun bags je gigant New Berry.

Zobrazit produkty výrobce Sun-bags


Sweewe

Zobrazit produkty výrobce Sweewe


Tapple

Zobrazit produkty výrobce Tapple


Tessra

Zobrazit produkty výrobce Tessra


Travel

Zobrazit produkty výrobce Travel


Unknown

Zobrazit produkty výrobce Unknown


Urban Surface

Zobrazit produkty výrobce Urban Surface


Vera Pelle

VERA PELLE je synonymem pro kožené kabelky. První housle totiž hraje pouze pravá kůže!

VERA PELLE dbá na kvalitu kůže a zachází s ní pečlivě tak, jako si přírodní produkt zaslouží.

Produkty značky VERA PELLE se hodí pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti. V pestré nabídce designového zboží si najde opravdu každý.

Zobrazit produkty výrobce Vera Pelle


Logo Wild

Wild

Pokud hledáte převážně pánský styl ve světě kožené módy, potom Vám rozhodně nesmí uniknout značka Always WILD.

I když jde původně o polského výrobce, svou kvalitou se proslavené italské kožedělné tradici víc než vyrovná. Uspokojí náročné uživatele i milovníky každodenní elegance.

Původní vzory výrobků v originálním zpracování, špičková kvalita a vysoká funkčnost – to jsou prvky, které odlišují tvorbu WILD od ostatních. Hlavní roli zde hraje samozřejmě vždy kůže, ale dominuje v přídavku i dalších neotřelých prvků, které se skrývají v detailech – masivní zipy nebo řetězy pro připevnění ke kalhotovému poutku – to je zkrátka peněženkové MUST HAVE pro každého!

Peněženky, batohy ani pánské tašky nepůsobí v podání WILD nikdy upjatě. Místo toho dávají prostor nespoutanosti a svěžímu přístupu při zachování elegance. V jednom výrobku tak získáte praktický doplněk pro každodenní nošení i výjimečné příležitosti – nemusíte tak přemýšlet nad tím, pro jaký kousek do šatníku sáhnete právě dnes.

Divoká, kreativní, odvážná – prostě WILD, která ví, co mužům sedne.

U WILD ceníte také perfektní skloubení vysoké kvality a příznivé ceny díky téměř výhradnímu používání kůže nubuku, vyráběné především z kůže hovězí nebo vepřové. Rychle si ji zamilujete pro její pevnost a příjemnou tloušťku, díky níž je odolná vůči běžnému opotřebení po mnoho měsíců. Nalaďte se na WILD vlnu a vyberte si tu správnou divokou peněženku, tašku nebo batoh!

Zobrazit produkty výrobce Wild


Zac & Zoe

Zobrazit produkty výrobce Zac & Zoe


Nabídka obchodu

  Možnosti dopravy a platby
 
 
 
Telefon: 602 121 390

E-mail: info@newberry.cz

Najdete nás i na FacebookuNajdete nás i na Pinterestu Najdete nás i na Instagramu

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Zásady ochrany osobních údajů

NEWBERRY – moderní dámské kabelky, crossbody tašky a pánské brašny, aktovky, elegantní kabelky na notebook, batohy do školy, sport i turistiku, peněženky, šály, hodinky, bižuterie.

Vše skladem s okamžitou dopravou po české i slovenské republice.

Velkoobchod – aktualizovaný XML feed, dropshipping (dodání zboží přímo Vašim zákazníkům do druhého dne)

Fotografie jsou našim vlastnictvím a podléhají autorskému právu. Používání fotografií bez našeho souhlasu je protiprávní a trestné.

 

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?